javascript
  • rrugė

  • Kompania RSM benė ndertimin e rrugėve me makineritė mė moderne. Sė fundi ėshtė duke e ndertuar rrugėn nacionale M-9 Prishtinė - Pejė.

  • sinjalistikė

  • Pėr printimin e shenjave tė sinjalistikės kompania RSM pėrdor teknologjinė e fundit pėr printim digjital dhe prerje precize deri ne milimetėr me garancion deri nė 10 vjet.

  • mirėmbajtje

  • Pas ndertimit tė rrugės, printimit tė shenjave dhe vendosjės sė tyre, vjen dhe mirembajtja e rrugėve. Me njė staff profesional dhe 24/7 shėrbim per kujdes dhe siguri nė rrugė.